• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

‍ کرمانشاه شهرداری، با‌حوصله، ریسک‌پذیر و اعتمادبه‌نفس بالا دارد/ پروژه‌های عمرانی شهرداری پیشرفت چشمگیری داشته است

  • کد خبر : 10386
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
‍ کرمانشاه شهرداری، با‌حوصله، ریسک‌پذیر و اعتمادبه‌نفس بالا دارد/ پروژه‌های عمرانی شهرداری پیشرفت چشمگیری داشته است

به گزارش پاتاق نیوز، نشست هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با شهردار کلانشهر کرمانشاه و معاونین و شهرداران مناطق هشتگانه در سرسرای شهدای دولت برگزار شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند روز سه‌شنبه در دیدار با شهردار، معاونین و شهرداران مناطق هشتگانه کرمانشاه با اشاره به اینکه کرمانشاه از شهرداری ریسک‌پذیر، […]

به گزارش پاتاق نیوز، نشست هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با شهردار کلانشهر کرمانشاه و معاونین و شهرداران مناطق هشتگانه در سرسرای شهدای دولت برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند روز سه‌شنبه در دیدار با شهردار، معاونین و شهرداران مناطق هشتگانه کرمانشاه با اشاره به اینکه کرمانشاه از شهرداری ریسک‌پذیر، باحوصله و اعتمادبه نفس بالا بهره می‌برد، گفت: زمانی که کرمانشاه کلانشهر اعلام شد نگران بودیم و به دنبال شهرداری بودیم که کلان شهر شدن کرمانشاه را هویدا کند که بحمدالله مجموعه شهرداری به خوبی در این راستا حرکت کرده و مدیران شایسته ای انتخاب شدند که می‌توانند هر کدام شهردار یک کلانشهر باشند.

وی افزود: جذب سرمایه گذار در افزایش سرانه درآمدی مردم می‌تواند نقش مؤثری داشته باشد؛ بر همین اساس باید حساب ویژه‌ای برای ورود سرمایه گذاران به استان باز کنیم.

بازوند اظهار داشت: بحث زیباسازی شهر یکی از اقداماتی است که باید مورد توجه قرار گیرد و شهر باید طوری زیبا سازی شود تا افرادی که وارد شهر می‌شوند کلانشهر شدن را در آن حس کنند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه مدیریت و کار در شهرداری بسیار سخت است، افزود: در حالی که کشور و استان در مرحله اول درگیر تحریم‌های ظالمانه و در مرحله بعدی گرفتار ویروس کرونا شد اما شهرداری کرمانشاه کارهای عمرانی بزرگی انجام داده است.

بازوند بر نقش شهرداری کرمانشاه در کنترل و مدیرت بحران کرونا تاکید کرد و افزود: شهرداری در این زمینه خیلی زحمت کشید و خوب وارد عمل شد هرچند ممکن است توقع مردم بیش از این باشد.

استاندار کرمانشاه همچنین از مدیران شهرداری خواست تا نسبت به تسهیل گری در روانسازی و کاهش ترافیک توجه ویژه داشته باشند.

بازوند در پایان خاطرنشان کرد: استانداری، شهرداری و شورای شهر یک خانواده هستند و خروجی کار آنها باید به نفع مردم باشد.

پروژه‌های عمرانی شهرداری پیشرفت چشمگیری داشته است

دکتر سعید طلوعی در ادامه این نشست اظهار داشت: باید فضای کار و تلاش را در کرمانشاه برای آبادانی بیشتر گسترش دهیم و در این زمینه تعامل بیشتری با هم داشته باشیم.

شهردار کرمانشاه افزود: در این شرایط که مشکلات اقتصادی در کشور بیداد می‌کند و بیماری کرونا نیز مزید بر آن شده است، پروژه‌های عمرانی شهرداری پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی خاطرنشان کرد بدون شک در سایه همدلی است که کارها رونق می‌گیرد و اعتماد مردم نیز افزایش خواهد یافت.

طلوعی گفت: شهر امانت در دست ماست و باید امانت دار خوبی باشیم و با تعامل اگر دردی در شهر وجود دارد با تشخیص درست به درمان آن بپردازیم.

شهردار کرمانشاه بیان داشت: در کرمانشاه ثروت فراوان داریم به طوری که در حال حاضر ذخیره حقوق تیرماه را نیز کنار گذاشتیم و در این خصوص هیچ مشکلی نداریم.

طلوعی اظهار داشت: علی رغم تمام مشکلات اهل مبارزه با فقر و گرانی، بیماری و … هستم و می‌توانیم در این راه موفق عمل کنیم و کارها را پیش ببریم.

وی بیان داشت: پروژه‌های ما از جمله تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی، پارکینگ شهرداری و … با تعامل سازنده با قرارگاه خاتم و سعی و تلاش نیروها پیشرفت چشمگیری دارند.

طلوعی به خدمات دیگری از جمله کاهش ترافیک شهری اشاره کرد و گفت: این خدمات اگر چه کافی نیستند، اما تمام همت خود را در راستای خدمت به مردم به کار خواهیم گرفت و مجموعه شهرداری در این راستا به حواشی اهمیت نمی‌دهند و تمام تلاش خود را در جهت خدمت به مردم معطوف کرده‌اند.

شهردار کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: امسال هیچ‌گونه پولی را از استانداری دریافت نکردیم با این حال مردم از خدمات شهرداری راضی هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10386
  • 155 بازدید

برچسب ها