• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

۱۰ هزار بسته معیشتی بین رزمندگان معسر کرمانشاه توزیع می‌شود

  • کد خبر : 12229
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
۱۰ هزار بسته معیشتی بین رزمندگان معسر کرمانشاه توزیع می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: ۱۰ هزار بسته معیشتی در چهارمین مرحله از طرح نهضت کمک‌های مومنانه سپاه استان بین بسیجیان جبهه رفته معسر که از قبل شناسایی شده‌اند، توزیع می‌شود.  سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه چهارمین مرحله از طرح نهضت کمک‌های مومنانه همزمان با هفته دفاع مقدس […]

به گزارش پاتاق نیوز، مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: ۱۰ هزار بسته معیشتی در چهارمین مرحله از طرح نهضت کمک‌های مومنانه سپاه استان بین بسیجیان جبهه رفته معسر که از قبل شناسایی شده‌اند، توزیع می‌شود.

 سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه چهارمین مرحله از طرح نهضت کمک‌های مومنانه همزمان با هفته دفاع مقدس اجرا کرد.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه در حاشیه این مراسم در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: به‌دنبال نهضت کمک مومنانه، چهارمین مرحله از آن توسط سپاه استان در دست اجرا است.

کامران هزارخانی ادامه داد: در این مرحله ۱۰ هزار بسته بین بسیجیان جبهه رفته معسر که از قبل شناسایی شدند و لیست آن در اختیار نیروی انسانی بسیج در سراسر استان است توزیع می‌شود و در شهرستان‌ها نیز توسط نواحی مقامت به دست معسرین که زیر پوشش سپاه هستند خواهد رسید.

وی به وجود ۱۵۰ هزار رزمنده بسیجی دوران دفاع مقدس در استان اشاره کرد و گفت: بیش از ۲۳ هزار نفر بسیجی رزمنده از این تعداد در شهر کرمانشاه هستند.

هزارخانی اضافه کرد: این مرحله از رزمایش مختص بسیجیانی است که در دوران دفاع مقدس ۶ تا ۱۰۰ ماه سابقه جبهه دارند و حالا از نظر معیشتی مشکلاتی دارند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12229
  • 146 بازدید

برچسب ها