• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021
اعداد رعب آور کرونایی؛

۱۰۶۱ نفر در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند

  • کد خبر : 13614
  • ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
۱۰۶۱ نفر در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هم‌اکنون یک‌هزار و ۶۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی بعد از ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران از بستری شدن ۹۱ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به ۶ هزار و ۹۰۲ نفر رسید.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲۶ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۲ هزار و ۴۶۷ نفر رسید.

محمدی در مورد تعداد یستری های حال حاظر گفت: هم‌اکنون ۱ هزار و ۶۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۲ نفر است که در شهرستان کرمانشاه ۹ نفرجان خود را از دست دادند.

وی در مورد سایر جان باختگان افزود: در شهرستان سرپل ذهاب ۲ نفر و در شهرستان‌ پاوه یک نفر جان خود را از دست دادند.

وی با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته گفت: مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۸۸۷ نفر رسید.

محمدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۹ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۷۰ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

در پایان مهدی محمدی اظهار کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۷ هزار و ۶۹۶ نفر بستری و ۱۵ هزار و ۷۶۰ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13614
  • 571 بازدید