• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

روند افزایشی کرونا در استان کرمانشاه

  • کد خبر : 11813
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
روند افزایشی کرونا در استان کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون ۲۶۱ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند. مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از روند افزایشی بیماری کرونا در استان خبر داد و اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته ۲۰ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون ۲۶۱ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

مهدی محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از روند افزایشی بیماری کرونا در استان خبر داد و اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته ۲۰ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۳۸۰۴ نفر رسید.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۲۶۱ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند، گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان یک نفر است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۴۶ نفر رسید.

وی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۱ هزار و ۳۷۱ نفر بستری و ۱۰ هزار و ۵۶۵ نفر نیز بهبودیافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

محمدی در پایان، گفت: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۶۹ بیمار جدید با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۴۹ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11813
  • 143 بازدید

برچسب ها