• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

۱۲۰ تخت به ظرفیت درمانی استان اضافه می شود

  • کد خبر : 12815
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
۱۲۰ تخت به ظرفیت درمانی استان اضافه می شود

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تقدیر از همراهی و همکاری نیروهای مسلح با ستاد مدیریت کرونا در استان از اضافه شدن ۱۲۰ تخت به ظرفیت بیمارستانهای استان خبر داد. “حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست با اعضای کمیته امنیتی ستاد مدیریت کرونای استان اظهار داشت: […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تقدیر از همراهی و همکاری نیروهای مسلح با ستاد مدیریت کرونا در استان از اضافه شدن ۱۲۰ تخت به ظرفیت بیمارستانهای استان خبر داد.

“حسین خوش اقبال” معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست با اعضای کمیته امنیتی ستاد مدیریت کرونای استان اظهار داشت: نیروهای مسلح از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور و استان عاشقانه پای کار بوده اند و توقع می رود که در شرایط فعلی که آمار مبتلایان بیشتر شده نیز کمک ها و همراهی های خود را برای کنترل بیماری و بهبود بیماران ادامه دهند.

وی با تقدیر از همدلی و همراهی نیروهای مسلح تاکید کرد: آنچه که وجه تفاوت نیروهای مسلح در ایران اسلامی با دیگر کشورهاست ،همراهی با مردم در بحران ها و حوادث است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه با اشاره به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر بکارگیری ظرفیت درمانی نیروهای مسلح برای کنترل بیماری کرونا تصریح کرد: با اعلام آمادگی نیروهای مسلح در استان کرمانشاه حداقل ۱۲۰ تخت به ظرفیت کادر درمانی افزوده خواهد شد. در شرایطی قرار داریم که بیماری کرونا هیچ رحمی به کسی نمی کند و این توقع از مردم وجود دارد که با رعایت و مواظبت بیشتری داشته باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12815
  • 137 بازدید

برچسب ها