• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

انفجار منزل مسکونی در باغ‌ابریشم کرمانشاه در اثر تجمع گاز

  • کد خبر : 12179
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲
انفجار منزل مسکونی در باغ‌ابریشم کرمانشاه در اثر تجمع گاز

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از انفجار منزل مسکونی در محله باغ‌ابریشم کرمانشاه در اثر تجمع گاز خبر داد. آتش‌پاد رضایی اظهار داشت: ظهر امروز دوشنبه ۳۱ شهریور طی تماس با مرکز فوریت‌های ۱۲۵ یک مورد انفجار منزل مسکونی در محله باغ‌ابریشم کرمانشاه گزارش شد. وی افزود: به محض […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از انفجار منزل مسکونی در محله باغ‌ابریشم کرمانشاه در اثر تجمع گاز خبر داد.

آتش‌پاد رضایی اظهار داشت: ظهر امروز دوشنبه ۳۱ شهریور طی تماس با مرکز فوریت‌های ۱۲۵ یک مورد انفجار منزل مسکونی در محله باغ‌ابریشم کرمانشاه گزارش شد.

وی افزود: به محض اطلاع، آتش‌نشانان ایستگاه شماره پنج در محل حادثه حضور یافتند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه ادامه داد: پرسنل عملیاتی سازمان آتش‌نشانی ضمن حراست و ایمنی، منزل را از حیث وجود افراد محبوس وارسی کردند.

وی با اشاره به مشخص نبودن علت دقیق حادثه، افزود: در بررسی‌های اولیه تجمع گاز علت انفجار اعلام شده، اما از وضعیت دقیق علت تجمع گاز فعلا اطلاعی در دسترس نیست و علت دقیق حادثه پس از بررسی دقیق و کارشناسی اعلام خواهد شد.

آتش‌پاد رضایی در پایان گفت: خوشبختانه در این حادثه که به تخریب و آسیب واحدهای مسکونی رخ داده بود آسیب جانی گزارش نشده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12179
  • 150 بازدید

برچسب ها