• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

اعلام آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه (۵ مهر ۱۳۹۹)

  • کد خبر : 12363
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
اعلام آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه (۵ مهر ۱۳۹۹)

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت سه هم استانی دیگر در اثر ابتلا به کرونا خبر داد. مهدی محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۵۱ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت سه هم استانی دیگر در اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

مهدی محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۵۱ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۴۴۰۱ نفر رسید.

وی افزود: هم اکنون ۴۱۱ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

مهدی محمدی گفت:در ۲۴ ساعت گذشته سه هم استانی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه جان خود را از دست دادند و جمع موارد فوت از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۹۵ نفر رسید .

وی ادامه داد:بر اساس این آمار از ابتدای اپیدمی تا کنون جمع موارد فوت از ابتدای اپیدمی تا کنون به ۵۹۵ نفر رسید .

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۲۵۶۳ نفر بستری و ۱۱۵۶۰ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی در پایان افزود: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۶۹ بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۶۵ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12363
  • 177 بازدید

برچسب ها