۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 9175
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۰۴
  • 357 بازدید
  • ارسال توسط :
۲۰آذر،آغاز طرح زمستانی پلیس راهور کرمانشاه

۲۰آذر،آغاز طرح زمستانی پلیس راهور کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: طرح زمستانی این پلیس از روز ۲۰ آذر آغاز و به مدت سه ماه تا ۲۰ اسفند ادامه پیدا می‌کند. سرهنگ “فضل الله شیری” اظهار داشت: این طرح در صورت تداوم وضعیت زمستانی تا روز‌های پایانی سال نیز تمدید و تداوم خواهد یافت.وی همچنین هدف از […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: طرح زمستانی این پلیس از روز ۲۰ آذر آغاز و به مدت سه ماه تا ۲۰ اسفند ادامه پیدا می‌کند.
سرهنگ “فضل الله شیری” اظهار داشت: این طرح در صورت تداوم وضعیت زمستانی تا روز‌های پایانی سال نیز تمدید و تداوم خواهد یافت.
وی همچنین هدف از اجرای این طرح را کاهش میزان تصادفات و تلفات رانندگی عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در سال‌های قبل و با اجرای این طرح نتایج خوبی حاصل شده است.
سرهنگ شیری تصریح کرد: البته باید این موضوع را هم مد نظر داشت که کاهش تصادفات رانندگی تنها با برنامه ریزی دولتی و اجرای چنین طرح‌هایی میسر نمی‌شود بلکه خود شهروندان و رانندگان نیز باید به پلیس و سایر دستگاه‌های متولی فرهنگ ترافیک کمک کنند.
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه در پایان بر ضرورت هماهنگی همه دستگاه‌ها با ستاد حوادث غیرمترقبه استان تاکید کرد و گفت: در کنار این امر اصلاح نقاط حادثه خیز هم ضروری است و باید دستگاه‌های اجرایی از هم اکنون در این زمینه اقدام کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*