• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

۲۰ درصد مطب‌ پزشکان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

  • کد خبر : 11161
  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
۲۰ درصد مطب‌ پزشکان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

به گزارش پاتاق نیوز ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: حدود ۲۰ درصد مطب‌ها و کلینیک‌های استان از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی وضعیت مطلوبی ندارند که تذکرات لازم به آن‌ها ابلاغ شده است. ابراهیم شکیبا امروز در نشست استانی ستاد مقابله با کرونا، اظهار داشت: آمار مبتلایان به کرونا در استان مدتی است که روندی […]

به گزارش پاتاق نیوز ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: حدود ۲۰ درصد مطب‌ها و کلینیک‌های استان از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی وضعیت مطلوبی ندارند که تذکرات لازم به آن‌ها ابلاغ شده است.

ابراهیم شکیبا امروز در نشست استانی ستاد مقابله با کرونا، اظهار داشت: آمار مبتلایان به کرونا در استان مدتی است که روندی نزولی به خود گرفته ولی تداوم این روند به همکاری مردم بستگی دارد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به همکاری خوب مردم و مسئولان برای کنترل ویروس کرونا، گفت: کادر درمان وظیفه خود را انجام می‌دهد و اصلاً فعالیت خود را کم نکرده است تلاش ما این است که تعداد مبتلایان کم شود.

وی با اشاره به بازدید از مطب‌ها و کلینیک‌های استان در راستای مقابله با کرونا گفت: در حال حاضر۲ هزار و ۱۰۰ مطب ، کلینیک و آزمایشگاه و ۳۴۰ داروخانه در استان فعالیت می‌کنند.

به گفته شکیبا، در راستای مقابله با کرونا تا کنون ۲هزار و ۷۰ مورد بازدید از وضعیت مطب‌ها و کلینیک‌های استان کرمانشاه انجام شده است.

وی تصریح کرد: حدود ۲۰ درصد مطب‌ها و کلینیک‌های استان از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی وضعیت مطلوبی ندارند؛ که تذکرات لازم به آن‌ها ابلاغ شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11161
  • 123 بازدید

برچسب ها