• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

۲۲ طرح صنایع تبدیلی در کرمانشاه به بهره‌برداری رسید/ ایجاد ۸۵۰ فرصت شغلی جدید در حوزه کشاورزی

  • کد خبر : 12748
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
۲۲ طرح صنایع تبدیلی در کرمانشاه به بهره‌برداری رسید/ ایجاد ۸۵۰ فرصت شغلی جدید در حوزه کشاورزی

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از راه اندازی ۲۲ طرح در زیر بخش‌های صنایع تبدیلی کشاورزی استان خبر داد و گفت: این طرح‌ها شرایط اشتغال ۳۵۰ نفر را بطور مستقیم و بیش از ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم را بوجود آورده است. نوربخش حاتمی در خصوص این خبر، اظهار داشت: […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از راه اندازی ۲۲ طرح در زیر بخش‌های صنایع تبدیلی کشاورزی استان خبر داد و گفت: این طرح‌ها شرایط اشتغال ۳۵۰ نفر را بطور مستقیم و بیش از ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم را بوجود آورده است.

نوربخش حاتمی در خصوص این خبر، اظهار داشت: طی شش ماهه اول سالجاری ۲۲ طرح در زیر بخش‌های صنایع تبدیلی کشاورزی استان کرمانشاه راه اندازی و به بهره‌برداری رسیده که طی سنوات اخیر بی سابقه بوده است.

وی افزود: برای راه اندازی این طرح‌ها بیش از یک میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال سرمایه گذاری شده و ۳۷۰ هزار تن به ظرفیت جذب مواد خام کشاورزی استان افزوده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه به میزان اشتغالزایی این طرح‌ها اشاره داشت و خاطرنشان کرد: این طرح‌ها شرایط اشتغال ۳۵۰ نفر را بطور مستقیم و بیش از ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم را بوجود آورده است.

وی در ادامه گفت: این طرح‌ها عمدتا در زمینه فرآوری محصولات زراعی، فرآوری محصولات دام و طیور و فرآوری و نگهداری محصولات باغی است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12748
  • 102 بازدید

برچسب ها