۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » گفتگو
  • شناسه : 2337
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
  • 76 بازدید
  • ارسال توسط :
دمای هوای کرمانشاه خنک‌تر می‌شود

دمای هوای کرمانشاه خنک‌تر می‌شود

محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار” پاتاق نیوز “ اظهار داشت: بر اساس آمارهای دریافتی از ایستگاه های مستقر در سطح استان، طی ۲۴ ساعت گذشته سومار و قصرشیرین با دمای ۴۳ درجه سانتیگراد و اسلام آباد با ۱۵ درجه سانتیگراد گرمترین و خنک ترین نقاط استان بودند.وی افزود: طی این مدت دمای هوای کرمانشاه بین […]

محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار” پاتاق نیوز “ اظهار داشت: بر اساس آمارهای دریافتی از ایستگاه های مستقر در سطح استان، طی ۲۴ ساعت گذشته سومار و قصرشیرین با دمای ۴۳ درجه سانتیگراد و اسلام آباد با ۱۵ درجه سانتیگراد گرمترین و خنک ترین نقاط استان بودند.وی افزود: طی این مدت دمای هوای کرمانشاه بین ۱۹ و ۴۱ درجه سانتیگراد در نوسان بود.

مدیرکل هواشناسی کرمانشاه تصریح کرد: شرایط پایدار و هوای گرم مستقر در جو استان تا پایان هفته ادامه دارد و طی این مدت به استثنای وزش باد در برخی ساعات و احتمال غبار نسبتا رقیق در روزهای دو و سه شنبه پدیده دیگری قابل انتظار نیست.

وی افزود: چون روند کاهش دما آرام و کند است این کاهش چندان محسوس نیست در حالی که روزانه بین یک تا یک و نیم درجه خنک تر می شود.

خسروی بیان کرد: در کل کاهش دما با روندی کند و آرام ادامه دارد که نهایت تا دهم شهریور ماه این کاهش دما کاملا محسوس است.

وی افزود: همچنین این هفته نسبت به هفته گذشته خصوصا در طول شب کاهش دمای بیشتری خواهیم داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*