• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

دفع آب های سطحی نیازمند همکاری دستگاه ها است

  • کد خبر : 3628
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
دفع آب های سطحی نیازمند همکاری دستگاه ها است

به گزارش” پاتاق نیوز “ رنجبر افزود: وقتی که یک فرد، به عنوان یک مسئول انتخاب می شود بدین معنا است که قبول کرده باید با تمام توان در خدمت مردم باشد. فرماندار کرمانشاه از مقابله و دفع آب های سطحی به عنوان یکی از اولویت های شهری در فصل سرما و بارندگی یاد کرد و […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ رنجبر افزود: وقتی که یک فرد، به عنوان یک مسئول انتخاب می شود بدین معنا است که قبول کرده باید با تمام توان در خدمت مردم باشد.
فرماندار کرمانشاه از مقابله و دفع آب های سطحی به عنوان یکی از اولویت های شهری در فصل سرما و بارندگی یاد کرد و افزود: در عصر کنونی نباید شاهد آبگرفتگی معابر و ورود آن در منازل مردم باشیم.

وی معتقد است، برای کاهش و حتی دفع آب های سطحی، شهرداری و آب و فاضلاب شهری باید دیدگاه های خود را به یکدیگر نزدیک کنند چرا که اگر این معضل دوباره تکرار شود موارد به دادستانی و شورای تامین منتقل خواهد شد.
رنجبر اضافه کرد: همواره باز کردن منهول فاضلاب توسط ماموران شهرداری برای رفع و کاهش آبگرفتگی تاثیرگذار نیست و حتی در برخی موارد موجب وخامت معضل می شود، کاهش این مشکل نیازمند تفاهم نامه بین این ۲ ارگان است.
وی با بیان اینکه شهرداری با تنگناهای مالی نیز مواجه است خواهان کمک و حمایت ارگان های مربوطه برای کاهش این معضل شد.
یکی دیگر از مصوبات جلسه امروز شورای مدیریت بحران این بود که اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، برای مقابله با آب های سطحی، پیشنهاد اولیه برای بحث مطالعه و اجرای آبخیزداری در ارتفاعات و نواحی مشرف به شهر کرمانشاه را در دستور کار قرار دهند تا شاهد حجم بالای ورود آب در شهر نباشیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3628
  • 528 بازدید

برچسب ها