• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022

۴ هزار بسته معیشتی در قالب شمیم حسینی در کرمانشاه توزیع می‌شود

  • کد خبر : 12378
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
۴ هزار بسته معیشتی در قالب شمیم حسینی در کرمانشاه توزیع می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از توزیع ۴ هزار بسته معیشتی در قالب شمیم حسینی به آسیب‌دیدگان از کرونا استان خبر داد. حجت‌الاسلام محمد صالحی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: در ایام ویژه‌ای قرار داریم ویروس منحوس کرونا زندگی بشریت را با چالش ایجاد کرده که طبیعی است استان کرمانشاه […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از توزیع ۴ هزار بسته معیشتی در قالب شمیم حسینی به آسیب‌دیدگان از کرونا استان خبر داد.

حجت‌الاسلام محمد صالحی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: در ایام ویژه‌ای قرار داریم ویروس منحوس کرونا زندگی بشریت را با چالش ایجاد کرده که طبیعی است استان کرمانشاه هم از این چالش بی‌نصیب نبوده و متاسفانه برخی از افراد کار خود را از دست داده و منبع درآمد ندارند.

وی با یادآوری فرمان مقام معظم رهبیر در راستای کمک‌های مومنانه، افزود: با فرمان رهبر معظم انقلاب همه مردم ایران مثل همیشه همانند زمان جنگ و انقلاب به صحنه آمدند در این بین دستگاه‌های دولتی بیشتر احساس تکلیف و وظیفه کردند.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه ادامه داد: در این ایام ماه محرم چون عزاداری‌ها سمت و سویی دیگری پیدا کرد و مقداری تجمعات کم شد و همچنین در اجرای برنامه‌هایی که سال‌های گذشته داشتیم محدودیت‌هایی اعمال شد، مجموعه اوقاف و خیریه در این زمینه خدمات دیگری را در بحث کمک‌های مومنانه در قالب شمیم حسینی ارائه کرد.

وی کمک‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان  به آسیب‌دیدگان از کرونا را در سه محور طبخ غذا، تهیه بسته بهداشتی و توزیع سبد غذایی توضیح داد و افزود:  در راستای انجام نیات واقفین طبخ غذای گرم یکی از برنامه بود که در دهه اول محرم حدود ۱۰ هزار غذای گرم بین عزاداران با توجه به اینکه امسال هر خانه یک حسینیه بود بها مراجعه به درب خانه‌ها در مناطق کم برخوردار و حاشیه‌نشین، توزیع شد

صالحی به توزیع ۳ هزار و ۵۰۰ بسته بهداشتی اشاره و بیان کرد: دستگیری و رسیدگی به مستمندان یکی از درس‌های مکتب حسینی است، لذا این اداره کل در راستای خدمت‌رسانی به  مردم ۴ هزار بسته معیشتی بین افراد آسیب‌دیده از کرونا در قالب طرح شمیم‌ حسینی توزیع می‌کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12378
  • 91 بازدید

برچسب ها