• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

درصورت تأمین منابع مالی، می توانیم پاسخگوی مطالبات بحق شهروندان باشیم

  • کد خبر : 4239
  • ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
درصورت تأمین منابع مالی، می توانیم پاسخگوی مطالبات بحق شهروندان باشیم

به گزارش پاتاق نیوز، جلسه کمیته درآمد شهرداری کرمانشاه با حضور طلوعی شهردار کرمانشاه برگزار و راهکارها و منابع درآمدی مورد بررسی قرار گرفت. طلوعی دراین جلسه ضمن اشاره به ظرفیتهای درآمدزایی درحوزه مدیریت شهری گفت: مدیریت شهری کامل ترین نهادی است که در تمامی زمینه ها به جامعه شهروندی خدمت رسانی میکند و اگرمنابع […]

به گزارش پاتاق نیوز، جلسه کمیته درآمد شهرداری کرمانشاه با حضور طلوعی شهردار کرمانشاه برگزار و راهکارها و منابع درآمدی مورد بررسی قرار گرفت.
طلوعی دراین جلسه ضمن اشاره به ظرفیتهای درآمدزایی درحوزه مدیریت شهری گفت: مدیریت شهری کامل ترین نهادی است که در تمامی زمینه ها به جامعه شهروندی خدمت رسانی میکند و اگرمنابع مالی آن تامین شود، میتوانیم مطالبات بحق شهروندان در راستای داشتن شهری سالم و بهره مند از تسهیلات زندگی را برآورده سازیم.
وی با تأکید بر جایگزینی ردیف های درآمدی پایدار به جای منابع ناپایدار و مقطعی درآمد، افزود: یکی از مناسب ترین منابع درآمدی در شهرداری ایجاد بستر مناسب برای منابع پایدار، مستمر و قابل وصول می باشد تا منابع ناپایدار جای خود را به ردیف های درآمدی پایدار و قابل وصول بدهد.

شهردارکرمانشاه همچنین به پتانسیلهای درآمدزایی درحوزه مدیریت شهری اشاره کرد و تصریح کرد: کلیه واحدها به ویژه درحوزه شهرسازی ومعاونت اداری مالی باید با همکاری وهماهنگی بیشتر تلاش لازم را جهت بهبود وصول مطالبات داشته باشند و در این زمینه از تمامی ظرفیتها و امکانات موجود استفاده نمایند.
درادامه جلسه اعضای کمیته نظرات و پیشنهادات خود را در راستای وصول درآمد درسال جاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4239
  • 468 بازدید

برچسب ها