• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

اعتراض روحانیون کرمانشاهی به وضعیت اقتصادی نامناسب مردم

  • کد خبر : 2455
  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹
اعتراض روحانیون کرمانشاهی به وضعیت اقتصادی نامناسب مردم

به گزارش ” پاتاق نیوز “جمع کثیری از طلاب، دانشجویان و روحانیون کرمانشاهی با تجمع در حوزه علمیه امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه اعتراض خود را به وضعیت نامناسب اقتصادی و معیشتی مردم نشان دادند. علاوه بر طلاب و روحانیون، خانواده‌های شهدا نیز در این تجمع حضور یافته بودند با در دست داشتن دست‌نوشته‌ها و […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “جمع کثیری از طلاب، دانشجویان و روحانیون کرمانشاهی با تجمع در حوزه علمیه امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه اعتراض خود را به وضعیت نامناسب اقتصادی و معیشتی مردم نشان دادند.
علاوه بر طلاب و روحانیون، خانواده‌های شهدا نیز در این تجمع حضور یافته بودند با در دست داشتن دست‌نوشته‌ها و همچنین سر دادن شعارهایی خواستار رسیدگی عاجل به وضعیت اقتصادی مردم و رفع مشکلات آنها و همچنین برخورد قاطع با مفسدین اقتصادی شدند.
«مرگ بر مفسد اقتصادی»، «مرگ بر مدیر بی‌لیاقت»، «ندای مرجعیت، احقاق حقوق ملت» و… از جمله شعارهای حاضرین در این تجمع بود؛ همچنین در پایان این تجمع با قرائت بیانیه‌ای ۶ بندی مطالبات خود را بیان کردند.
تعیین قوانین مبارزه با مفاسد اقتصادی مهمترین مطالبه تجمع‌کنندگان از رییس مجلس بود که در این بیانیه مطرح شد؛ همچنین آنها از رییس قوه قضاییه نیز خواستند تا نتایج عملی نامه به رهبر انقلاب در خصوص مقابله با مفسدان اقتصادی را برای مردم تشریح کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2455
  • 424 بازدید

برچسب ها